Kõik disainid toodetele on hoole ja armastusega joonistatud vektorgraafikas ning trükitakse tekstiilile DTG tehnikas. Disainidele lisandub pidevalt uusi ning loodame, et leiad valikust lemmiku endale või kingituse heale sõbrale. Väärtustame kvaliteeti ning iga ostetud ja teele pandud toode läbib põhjaliku kontrolli. Paindlikkus võimaldab meil rõõmuga vastu tulla ka Sinu erisoovidele.

T-SÄRGID
on valmistatud orgaanilisest puuvillast ning toodetel on Organic Content Standard (OCS) sertifikaat. Orgaaniline puuvill on toodetud vastavalt mahepõllumajanduse standarditele ning selle kasvatamine säilitab mulla, looduse ja inimeste tervise, sest kunstväetiste ja pestitsiidide asemel kasutatakse ainult looduslikke vahendeid ja säästvaid meetodeid.

E-POOD

DTG trükiga toodete pesu:
Vee temperatuur kuni 30 °C ja soovitavalt toode pahempidi pesta
Mitte kasutada valgendajat või teisi tugevaid kemikaale. MITTE KUIVATA KUIVATIS
Trumli/tsentrifuug kuivatus ei ole soovitatav.

JOONISTUSED

Joonistan vektorgraafikas lemmiklooma foto järgi (A2, A1 vm suurus). Tellija saab e-mailile failid (jpg, png, pdf). Joonistust on võimalik tellida kohe ka tekstiilile (T-särk, dekoratiivpadi) või printida seinapildile (fotolõuend, fotokapa). KOMBO ja hinnad

JOONISTUSED

Võta ühendust: veebigraafikadisain@gmail.com

SEINAPILDID

Vektorgraafika joonistused fotolõuendil või fotokapal.
Kvaliteetsele (foto)lõuendikangale trükitud vektorgraafika joonistused, pingutatuna puitalusraamile. Raami tagaküljel on metallist riputusaas.
Võimalik tellida soovitud suuruses kvaliteetsele fotokapa plaadile (5mm).

Fotolõuendi/ kapa valmimisaeg on 5 tööpäeva, edasi läheb toode kullerile. Fotolõuendi kohaletoimetamine Eesti piires kulleriga on tasuta.

Galerii

DEKORATIIVPADJAD

Erinevad valikud saadaval – E-POES